Kontakt - Systémy a stojany do obchodu

     Sídlo společnosti
showroom Brno

showroom Brno


Zámecká 76
643 00 Brno - Chrlice

Prodejní doba
Po – Pá: 8:00 – 17:00Změna otevírací doby
V měsících ČERVEN,ČERVENEC,SRPEN je otevírací doba Po - Pá 8:00 - 16:00hod.

tel: +420 545 220 138
e-mail: info@crdesign.cz

     Mapa
     Jak se k nám dostanete

Ze směru z Prahy, Olomouce (Ostravy)


Z dálnice v obou dvou případech sjedete na exitu Brno-centrum na dálnici D2 směr Bratislava, po dálnici jedete kolem OC Avion – Tesco, IKEA a následně sjedete cca po 3 km na exitu Brno-Chrlice u OC Olympia, kde odbočíte doleva směr Chrlice, přejedete most přes dálnici a pravou stranou projedete – minete kruhový objezd. Po 500 m jízdy po hlavní silnici přijíždíte na hranici městské části Brno-Chrlice k objektu – areálu naší firmy, který se nachází jako první v řadové zástavbě po levé straně.

Z centra Brna


Z centra od hlavního nádraží vyjedete z malého městského okruhu (ul.Koliště) na ulici Dornych směrem k hlavnímu autobusovému nádraží na Zvonařce, pokračujete ulicí Plotní a Svatopetrská, (silnice č.41) dále ulicí Hněvkovského, až k ústí na dálnici D2 ve směru na Bratislavu. Následně je popis příjezdu shodný s výše uvedeným.

Ze směru z Bratislavy


V tomto směru sjíždíte na exitu Brno-Chrlice, kdy po levé straně dálnice míjíte budovu SCONTO nábytek, sjíždíte na kruhový objezd, z kterého odbočíte ve směru na Chrlice, následně po 500 m jízdy po hlavní silnici přijíždíte na hranici městské části Brno-Chrlice k objektu – areálu naší firmy, který se nachází jako první v řadové zástavbě po levé straně.

nike globus a3 hannah timex rossignol gryc helia